_

MEZOTERAPIA IGŁOWA

ŁYSIENIE ANDROGENOWE ORAZ STYMULACJA POROSTU WŁOSÓW

Jak wygląda zabieg?
Mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych zabiegów odżywczych na skórę głowy. Hamuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych. Dogłębnie regeneruje, odbudowuje i wzmacnia strukturę włosów. Zabieg polega na iniekcji indywidualnie dobranych substancji odżywczych, bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Omijana jest w ten sposób bariera naskórkowa, która blokuje przenikanie większości kosmetyków. Mezoterapia poprawia mikrokrążenie skóry głowy, pobudza syntezę kolagenu, nawilża i odżywia skórę. Korzyści z zabiegu są nieocenione!

Jakie są wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej?

– łysienie
– nadmierne wypadanie włosów
– słabe i kruche włosy
– wolno rosnące włosy

Jakie są efekty po zabiegu mezoterapii igłowej?

– przyspieszenie porostu włosów
– włosy lepszej jakości
– zahamowanie wypadania włosów
– regeneracja korzenia włosa

Ile zabiegów powinno się wykonać i jak często?

Mezoterapia igłowa skóry głowy daje zauważalny efekt już po pierwszym zabiegu. To jednak nie wszystko czego należy się spodziewać i nigdy nie powinno się zaprzestać tylko na jednym. Dla najlepszych i możliwie trwałych efektów najlepiej wykonywać go w serii 4 – 8 zabiegów co dwa tygodnie.

Ampułki Molecular Luxury Hair

Mezokoktajl polecany na łysienie androgenowe oraz stymulację porostu włosów
Peptydowa terapia włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, także skuteczny na łysienie spowodowane stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Dr. Cyj Hair Filler

to unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawanych w formie wkłuć, która hamuje wypadanie oraz stymuluje odrastanie włosów, zagęszcza je i pogrubia. Preparat pobudza angiogenezę w obrębie mieszków włosowych i hamuje apoptozę. Przywraca pigmentację i stymuluje formowanie nowych włosów. Innowacyjność preparatu polega na opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych, które działają jeszcze 14 dni po aplikacji. Terapia polega na dostarczeniu substancji aktywnych do cebulek włosowych. Podczas zabiegu wykonuje się serię mikrowkłuć w skórę głowy w powierzchowne warstwy skóry właściwej.

Dermaheal HL

to koktajl do skóry głowy, działający regenerująco i pobudzająco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.