_

KRIOLIPOLIZA Z ELEKTROSTYMULACJĄ COAXMED

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Na czym polega zabieg kriolipolizy?

Pierwsza nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej w procedurze bezpiecznej dla skóry. Jedno z trzech najlepszych na świecie urządzeń do kriolipolizy – trwałej likwidacji komórek tłuszczowych. W tej metodzie pozbywamy się komórek tłuszczowych całkowicie!Jedyne na świecie urządzenie łączące zalety kriolipolizy i elektrostymulacji!
Oznacza to, że w trakcie jednego zabiegu bardzo kompleksowo zajmujemy się danym obszarem – wymrażamy tkankę tłuszczową jednocześnie zwiększając napięcie skóry. Idealny sposób na wyszczuplanie brzucha, ud, pośladków, ramion, kolan. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Ta nowa metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy z vacuum, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale do -10 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów z organizmu. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu.

Aparatura oddziałuje selektywnie tylko na komórki tłuszczowe, bez uszkadzania otaczających tkanek (skóra, nerwy, naczynia krwionośne). Ostateczne efekty procedury widoczne są po około sześciu tygodniach – tyle trwa proces ostatecznego rozpadu komórek tłuszczowych.

KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu klient może wrócić do swoich normalnych czynności.

Zgodnie z badaniami klinicznymi zastosowane w urządzeniu najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwalają na:
1) zwiększenie skuteczności zabiegu kriolipolizy i redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej
nawet o 20-30% w stosunku do stanu wyjściowego już po 1 zabiegu
2) natychmiastowy powrót do normalnej, codziennej aktywności
3) możliwość leczenia różnych obszarów otyłości w tej samej sesji
4) wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zabiegu
5) przywracanie elastyczności i jędrności skórze
6) zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu

Jakie są wskazania do zabiegu kriolipolizy?

– nadmierna ilość tkanki tłuszczowej
– zaawansowany cellulit
– tłuszcz nad kolanami
– bryczesy, brzuch, ramiona
– tkanka tłuszczowa na plecach

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy?

– stymulatory serca, urządzenia sztucznie podtrzymujące życie, przenośne urządzenia do pomiaru EKG
– choroby wątroby
– ciąża
– choroba Raynauda
– ostra pokrzywka pod wpływem zimna
– krioglobulinemia
– hipoproteinemia
– zaawansowana cukrzyca u osób starszych

Ile zabiegów należy wykonać i jak często?

Terapia może być wykonana w serii 3-4 zabiegów w miesięcznym odstępie w tym samym obszarze zabiegowym, natomiast zabieg w innych częściach ciała, objętych miejscową otyłością można wykonać po 2 tygodniach.