_

PEELINGI EKSEPTION

SPŁYCENIE ZMARSZCZEK, NAWILŻENIE, SKÓRY Z EGZEMĄ, SKÓRY ALERGICZNE, TRĄDZIK W TYM TRĄDZIK RÓŻOWATY

Co warto wiedzieć o marce EKSEPTION?
Ekseption to marka zbudowana wokół przekonania, że najlepsze efekty możemy osiągnąć dzięki połączeniu najnowocześniejszych zabiegów w gabinecie i zaawansowanej pielęgnacji w domu.
Zamiast stosować agresywne roztwory kwasów, które mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń skóry, osiągamy znakomite rezultaty w bezpieczny sposób w procesie skumulowanym. Peelingi są powtarzane w określonych odstępach pozwalając skórze na gojenie ale nie odnawianie. Warstwy skóry są usuwane stopniowo i bezpiecznie, bez okresu rekonwalescencji.
Peelingi zawierają kwasy nowej generacji oparte na kwasach polihydroksylowych kwas laktobionowy i glukanolakton, są mniej drażniące. Zapewniają komfort nakładania bez pieczenia i dają lepsze rezultaty niż kwasy AHA
Pierwsze peelingi łączące kwas plus kwas hialuronowy i peptydy. Kwas hialuronowy nadaje peelingom żelową konsystencję i zapewnia bardziej kontrolowane złuszczanie połączone z nawilżaniem. Peptydy dostają się do skóry razem z kwasami i redukują zmarszczki, oznaki starzenia i przebarwienia. Najwyższe bezpieczeństwo i najlepsze rezultaty przez cały rok.
Stosowane przez nas kwasy nie są fotouczulające. Można je bezpiecznie stosować przez cały rok
Peelingi nie zawierają konserwantów, wodorotlenku amonu, trometaminy czy innych szkodliwych buforów.

AGE LESS & AGE LESS + PEPTIDE PEEL

Epidermalny peeling peptydowy na bazie żelowego kwasu hialuronowego, na pierwsze oznaki starzenia, utratę owalu i jędrności.

WHITE-UP PEEL

Epidermalny peeling peptydowy na bazie wodnej, na pierwsze objawy fotostarzenia, przebarwienia różnego pochodzenia (szczególnie posłoneczne, melasmę, hormonalne) i nierównomierny koloryt.

COUPERIX

Epidermalny peeling peptydowy na bazie wodnej na trądzik różowaty, odnaczyniowe zasinienia skóry, zaczerwienienie, grudki i krostki, przejściowy łojotok. Zawiera 3 kwasy zmniejszające nadreaktywność naczynioruchową naczyń oraz peptyd anty-rumieniowy, który zmniejsza stany zapalne.