_

SONOTERMOLIPOLIZA COAXMED

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ, UJĘDRNIENIE, CELLULIT, MODELOWANIE SYLWETKI

Na czym polega zabieg Sonotermolipolizy?
Jedną z możliwości aparatury CoaxMed jest zmniejszanie widoczności cellulitu i poprawa kondycji skóry z wykorzystaniem sonotermolipolizy. Dzięki jednoczesnej emisji ultradźwięków o niskiej częstotliwości i monopolarnej fali radiowej, której częstotliwość może być regulowana w skali od 300 kHz do 1 MHz, następuje stymulacja fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, ograniczenie zwłóknienia tkanek oraz wzmocnienie cyrkulacji krwi w miejscu zabiegu. Efektem jest redukcja cellulitu przy jednoczesnej poprawie kondycji i ujędrnieniu skóry na obszarze zabiegowym, a dodatkowo emitowane w trakcie zabiegu ultradźwięki powodują rozbicie komórek tłuszczowych i miejscowe wyszczuplenie sylwetki.
Jest to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Sonotermolipoliza łączy w sobie jednoczesną (!) emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości (od 300 kHz do 1 MHz).
Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi.

Jak wspomóc terapię gabinetową?

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów zabiegu, zalecamy stosowanie kosmetyków wspomagających, zawierających aktywne substancje wspierające procesy redukcji cellulitu. Zabieg ma charakter uspokajający i relaksacyjny, odpręża i rozluźnia. Jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

Jakie są wskazania do zabiegu Sonotermolipolizy?

– ujędrnienie skóry
– modelowanie sylwetki
– redukcja cellulitu
– redukcja otyłości skórnej

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Sonotermolipolizy?

– choroby wątroby
– choroby nerek
-nowotwory do 5 lat po wyleczeniu
– metalowe implanty
– zaburzenia czucia
– cukrzyca
– miejscowe rany i stany zapalne
– miejscowe zaburzenia krążenia
– ciąża i karmienie piersią
– rozrusznik serca

Ile zabiegów należy wykonać i jak często?

zalecana seria 5 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie.