_

MEZOTERAPIA IGŁOWA – TWARZ

ODMŁODZENIE, REDUKCJA ZMARSZCZEK, REWITALIZACJA SKÓRY

Na czym polega zabieg mezoterapii?
Zabieg mezoterapii polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji ( odżywczych, rozświetlających, witaminowych, z kwasem hialuronowym lub z biostymulatorem tkankowym).
Mezoterapia jest zabiegiem dającym świetne efekty i do tego ma wszechstronne działanie. Metodę tę stosuje się przede wszystkim w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających, bo efektem jest zmniejszenie drobnych zmarszczek, nawilżenie skóry oraz zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny

Dla jakiej skóry jest dedykowana mezoterapia igłowa?
Mezoterapia jest zabiegiem dedykowanym nie tylko dla skóry dojrzałej, ale również jest wspaniałą profilaktyką dla osób młodych. Wykonywana regularnie pozwala dłużej utrzymać skórę w dobrej kondycji. Zalecana jest szczególnie po dłuższej ekspozycji na słońce w celu rewitalizacji i poprawy nawilżenia przesuszonej skóry.

Z jakimi zabiegami możemy łączyć mezoterapię igłową?
Dzisiejsza medycyna estetyczna i kosmetologia zalecają stosowanie terapii łączonych w terapii danego problemu, co wpływa na lepsze i szybsze efekty kliniczne. Zatem mezoterapia igłowa jest często łączona z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, radiofrekwencja (fala radiowa) czy masaż próżniowy. Stosowanie technik skojarzonych ułatwia penetrację i dystrybucję wstrzykiwanych substancji, przyspiesza i wzmacnia efekty zabiegowe.

Baby-botox

NOWY ZABIEG W GABINETACH KOSMETOLOGICZNYCH

_

Baby botox

to zabieg, który polega na śródskórnych iniekcjach wielu mikrokropel rozcieńczonego preparatu toksyny botulinowej typu A. Mikroiniekcje wygładzają i napinają skórę, zmniejszają wydzielanie potu i sebum (łoju skórnego) oraz osłabiają powierzchowne włókna mięśniowe, które odpowiadają za drobne linie i zmarszczki (np. „kurze łapki”).

Neauvia Hydro Deluxe

NAWILŻENIE I ODMŁODZENIE

Mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Deluxe stosowana jest do głębokiej biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy – zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i odbudowy skóry a także następującą po zabiegu stymulację procesów odbudowy elastyny i kolagenu w skórze.

CYTOCARE 532 – Koktajl Młodości

WIDOCZNE OZNAKI STARZENIA

Preparat stworzony dla osób o widocznych oznakach starzenia. Cytocare 532 ma największe stężenie kwasu hialuronowego z serii preparatów Cytocare, dzięki czemu jest najbardziej efektywny i dostosowany dla osób o widocznych, postępujących oznakach starzenia. Preparat może być również stosowany jako profilaktyka powstawania zmarszczek.

ELECTRI

MEZOTERAPIA OKOLICE OCZU

Electri to rodzaj preparatu do szybkiego zabiegu przywracającego naturalny kolor, elastyczność, jędrność i blask skórze pacjenta bez względu na wiek. Szczególnie polecany jest osobom pragnącym pozbyć się drobnych zmarszczek pod oczami, borykającym się ze „skórą palacza”, cieniami pod oczami i przebarwieniami.