_

LIPOLASER COAXMED

REDUKCJA CELLULITU, DRENAŻ LIMFATYCZNY, POBUDZENIE METABOLIZMU, UJĘDRNIANIE SKÓRY

Na czym polega zabieg Lipolaserem?
Głowica pozwala na wykonanie terapii laserem lipolitycznym z vacuum. Zabieg pobudza i przyspiesza metabolizm, zwiększa drenaż limfatyczny, biostymulację oraz stopień ujędrnienia skóry. Masaż próżniowy wykorzystuje się w terapii antycellulitowej, przeciwobrzękowej oraz wyszczuplającej. Pozwala się rozluźnić i odprężyć. Efekt to odmłodzona, napięta skóra.
Technika zimnego lasera wykorzystana jest do emulsyfikacji tłuszczu oraz mimo że na starcie była stosowana do wspomagania mechanizmu liposukcji, zostało potwierdzone, iż wykorzystana jako oddzielny zabieg. wspiera w zmniejszeniu obwodów w pasie, biodrach oraz udach. Udowodniono, iż zimny laser działa tylko na komórki tłuszczowe zostawiając kapilary oraz pozostałe komórki w powierzchni śródmiąższowej nienaruszone. Uwolnienie ilości komórki tłuszczowej jest efektem zniszczenia błony komórkowej.

Jak działa światło lasera?
Światło lasera przenikając poprzez skórę kieruje się tylko na tkanki tłuszczowe. Światła laserowe pobudza mitochondria wewnątrz adipocytów podnosząc poziom lipazy co prowadzi do rozkładu trójglicerydów na kwasy tłuszczowe, glicerol oraz wodę. Relatywnie małe obszary tychże drobinek zapewniają prostsze wydalenie ich przez błonę międzykomórkową do powierzchni śródmiąższowej. Stosując fizjologiczne oraz metaboliczne mechanizmy regulacyjne organizmu, laser lipolityczny eliminuje powstałą w trakcie lipolizy emulsje tłuszczową. Dzięki emulsyfikacji komórki tłuszczowe podlegają mechanizmowi obkurczenia.
Jest to zabieg, który pozwala zwiększyć jędrność skóry, przyspieszyć metabolizm, pobudzić krążenie i zwiększyć odprowadzanie limfy. Doskonale sprawdza się w przypadku walki z nadprogramowymi centymetrami, cellulitem i obrzękami. W efekcie skóra jest napięta, odmłodzona i bardziej elastyczna, a cellulit wyeliminowany.

Jakie są wskazania do zabiegu?

– ujędrnianie skóry
– pobudzenie metabolizmu
– redukcja cellulitu
– drenaż limfatyczny
– biostymulacja skóry

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

– ciąża oraz karmienie piersią
– leczenie sterydami
– choroby skórne bakteryjne, grzybicze i wirusowe