Współczesna kosmetologia dysponuje obecnie niezwykle skutecznymi metodami odmładzania skóry w sposób bezinwazyjny lub mało inwazyjny. Metoda progresywnej pielęgnacji oraz regeneracji skóry należy do tego rodzaju zabiegów, których efekty w widoczny sposób narastają w ciągu kilku miesięcy od zakończenia serii zabiegów.

Metody progresywnej odnowy skóry oparte są na różnych nowoczesnych technologiach. Zabiegi dobierane są ściśle według indywidualnych potrzeb skóry. Po tego rodzaju zabiegach na skórze widoczne jest zaczerwienienie i obrzęk utrzymujący się od kilku godzin do ok. dwóch, trzech dni w zależności od zastosowanej metody i urządzenia.
Po zabiegu uzyskujemy naturalny efekt bardzo silnej oraz kompleksowej regeneracji skóry.

Aparatura medyczna CoaxMed posiada certyfikaty ISO 9001 i EN2000, jest też oznaczona symbolem CE Medical. Pozwala na przeprowadzanie zabiegów o wysokim stopniu bezpieczeństwa, które są jednocześnie komfortowe dla klienta: zaawansowane technologicznie sensory, umieszczone w głowicach, na bieżąco informują operatora o stanie skóry klienta i jej temperaturze, co umożliwia stałą kontrolę ilości dostarczanej energii.