Urządzenie to oferuje opatentowaną technologię, umożliwiającą prowadzenie skutecznych terapii ciała o udowodnionych klinicznie rezultatach. Zabiegi stosowane na ciało (kriolipoliza, sonotermolipoliza i drenaż limfatyczny) likwidują miejscową otyłość, cellulit, ujędrniają i napinają skórę oraz poprawiają jej strukturę.

Badania wykazują, że znaczna większość populacji kobiet cierpi na niedoskonałości związane z koncentracją komórek tłuszczowych, które tworzą zagłębienia na skórze, co powoduje efekt podobny do skórki pomarańczowej. Niedoskonałości te najczęściej występują na udach, biodrach i pośladkach.
Niestety nie trzeba być dotkniętą nadwagą lub być w pewnym wieku, aby mieć cellulit. Nawet młodym i szczupłym kobietom doskwiera ta niedoskonałość. Korzystając z zabiegów CoaxMed cellulit jest widocznie zmniejszony, a skóra jest wzmocniona i ujędrniona. Wiele kobiet wykorzystuje CoaxMed jako alternatywę dla liposukcji oraz jako metodę do radykalnej przebudowy skóry ud i pośladków. Dzięki technologiom oferowanym przez CoaxMed dochodzi do szeregu procesów w skórze, których efektem jest rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich naturalne usunięcie z organizmu.
Przeprowadzone badania wskazują, że w 100% przypadków pacjentki zauważają redukcję cellulitu oraz zmniejszenie obwodów ciała. Średnia wartość w ocenie pacjentek jeśli chodzi o poprawę w zakresie cellulitu wyniosła 73%. Średnie zmniejszenie obwodu uda w efekcie serii zabiegowej wyniosło 3,4 cm, a u wszystkich pacjentek nastąpiło wzmocnienie i ujędrnienie skóry.
Często zdarza się, że dieta i aktywność fizyczna długo nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Z pomocą przychodzi kosmetologia. Oferujemy szeroki wybór zabiegów na ciało ukierunkowanych na spalanie tkanki tłuszczowej i ujędrnianie skóry. Ciało staje się smuklejsze o kolejnych kilka centymetrów.

W gabinecie polecamy:
– Kriolipolizę z elektrostymulacją NOWOŚĆ
– Sonotermolipolizę
– Lipolaser
– Radiofrekwencję mikroigłową – RF frakcyjny z vacuum NOWOŚĆ